همایش و سمینار آنلاین

برگزاری وبینار در اتاق های کنفرانس و سالن ها با کیفیت بالا و مقرون به صرفه نسبت به کنفرانس های حضوری با حضور اساتید زبده و معتبر توسط مجموعهء یادوب انجام می شود. با ارائه این سرویس، امکان استفاده از فناوری را بدون هیچگونه تجهیزات جانبی خاص و با بالاترین سطح امنیت و کیفیت و بدون محدودیت برای سازمان یا کسب‌وکار شما فراهم کرده است. سازمانها می‌توانند بدون اینکه متحمل هزینه‌های سنگین خرید تجهیزات ویدئو کنفرانس برای کاربران خود شوند، خدمات سامانهء ارتباط متنی، صوتی و تصویری یادوِب را در سالن همایش، کنفرانس و سمینارهای خود اجرا کنند. یادوِب می‌تواند متناسب با نیازهای اختصاصی هر سازمان، این سرویس را سفارشی‌سازی کرده و یا با دیگر راهکارهای موجود در سازمان مشتری ترکیب نماید.

خدمات ارائه شده توسط مجموعه یادوِب

  1. اعزام کارشناس برگزاری وبینار: اعزام مجرب ترین کارشناس ها به منظور برگزاری و مدیریت وبینارها در بالاترین سطح از کیفیت
  2. اعزام کارشناس فنی: اعزام کارشناس فنی جهت بازدید از محل برگزاری که شامل نحوهء کابل کشی ها، دوربین ها و کلیه ی تجهیزات موردنیاز برگزاری وبینار و آماده سازی آن می باشد. بازدید از تجهیزات و درصورت لزوم تعمیر آنها ، اطمینان از صحت اتصالات مربوط به اینترنت و ارتباط با مخابرات در مواقع موردنیاز
  3. تامین تجهیزات سالن: ارائه به روزترین تجهیزات سالن جهت برگزاری وبینار از جمله کابل کشی های مربوط به شبکه، نصب دوربین ها و میکروفن ها و تمامی موارد موردنیاز با بهترین کیفیت
  4. تامین تجهیزات کنفرانس: ارائهء هرچه بهتر وبینار در همایش، نیازمند یک سری تجهیزات و وسایل است که کارشناسان کارآزمودهء مجموعهء یادوِب این تجهیزات را از قبل فراهم می آورند تا هنگام ارائه، زمان شرکت کنندگان عزیز صرف آماده سازی تجهیزات نگردد و وبینار راس ساعت تعیین شده برگزار شود؛ این امر همچنین موجب صرفه جویی در وقت و هزینهء میزبان همایش نیز می‌گردد.
  5. تامین تجهیزات مترجم همزمان: برای ارائهء هرچه بهتر، باکیفیت تر و سریع تر ترجمه در وبینار همایش لازم است تجهیزاتی برای مترجم از قبل تدارک دیده شود؛ شرکت مهندسی یادوِب با همت جمعي از مهندسين و متخصصين زبده و توانمند در عرصهء صنعت وبینار و همایش های كشور، در زمينه خلق، توليد و ارائهء وبینار مفتخر است با تامین تجهیزات لازم برای ترجمهء با کیفیت و همزمان چندین مترجم در یک لحظه، در خدمت شما باشد.
  6. مترجم همزمان جهت ترجمهء گفتمان دوطرفه در وبینار: در هنگام ارائهء وبینار در همایش ها، مجرب ترین مترجمین و متخصصین کشور برای ترجمهء گفتمان ارائه دهندگان عزیز و حضار گرامی در سالن حضور دارند که با بهترین امکانات، ترجمهء سریع، روان و سلیس در اختیار شرکت کنندگان محترم قرار میدهند.
  7. مرکز پشتیبانی 24ساعته پاسخگو به زبان انگلیسی: مرکز پشتیبانی این مجموعه برای وبینارها در همایش به صورت 24ساعته فعال است که مشـاوران کارآزموده و دانش آموختگان زبدهء دانشــگاههای معتبر در این بخش افتخار پاسخگویی به شما مشتریان عزیز به زبان فارسی و انگلیسی را دارند.