امکانات سامانه یاد وب

 • ارتباط کامل صوتی و تصویری بین شرکت کنندگان
  برقراری ارتباط صوتی و تصویری بدون محدودیت تعداد کاربران و با حداقل پهنای باند اینترنت
 • قابلیت اشتراک گذاری و دانلود فایل ها
  قابلیت به اشتراک گذاری عکس و ویدیو، تخته وایت بورد، پاورپوینت، pdf و ... و امکان دانلود برای کاربران
 • قابلیت اشتراک گذاری دسکتاپ
  امکان به اشتراک گذاری دسکتاپ، نرم افزار و صفحات وب به همراه تصویر و صدای ارائه کننده
 • ضبط و ذخیره جلسات
  امکان ضبط و ذخیره سازی جلسات در پروفایل کاربری ادمین جلسه
 • قابلیت ارائه گزارشات از جلسات
  امکان ارائه گزارش میزان تعامل هر یک از شرکت کنندگان در جلسه، حضور و غیاب شرکت کنندگان و ...
 • امنیت در برقراری ارتباطات
  محیط کاربری ایمن و حفاظت شده با استفاده از صفحات رمزگذاری شده (https) و جلسات کدگذاری شده
 • ارائه سامانه به صورت شخصی سازی شده (اختصاصی)
  ارائه سامانه شخصی سازی شده در قالب و برند مشتریان با امکان مدیریت و نظارت بر جلسات و کاربران
 • قابلیت استفاده از انواع وب کم و دوربین های فیلمبرداری
  قابلیت اتصال سامانه به انواع وب کم ها و دوربین های فیلمبرداری و ارائه تصاویر با کیفیت همایش، کنفرانس و ...
 • اطلاع رسانی جلسات و رویدادهای مجازی
  امکان اطلاع رسانی و ارسال لینک جلسات و رویدادها به کاربران از طریق ایمیل، پیامک و شبکه های اجتماعی
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
  امکان ارائه سامانه بر روی سیستم عامل ها و پلتفرم های مختلف (انواع تلفن همراه، لپ تاپ و کامپیوتر)

مزایای سامانه یاد وب

 • عدم نیاز به نصب افزونه یا نرم افزار و کاربری ساده
  یکی از مشکلات رایج برای برگزاری کلاس های آموزشی، رویدادها و جلسات اداری آنلاین، آموزش شرکت در این رویدادهای مجازی به کاربران است. اکثر سرویس های موجود در بازار (داخلی و خارجی) فرآیند دشواری جهت شرکت در رویداد داشته و برای مخاطبینی که آشنایی زیادی با تکنولوژی نداشته و دانش کمتری دارند مناسب نیست و به همین دلیل هم جامعه مخاطبین محدودی دارند.
  کارشناسان یاد وب به منظور ارائه یک سامانه با کاربری آسان، بدون نیاز به نصب افزونه یا نرم افزار برای همه اقشار جامعه به صورت شبانه روزی تلاش نموده و در حال حاضر موفق به ایجاد و طراحی سامانه ای بومی با زبان فارسی و سازگاری با محتواهای فارسی شده اند. کاربران تنها با یک کلیک در مرورگر کامپیوتر یا تلفن همراه می توانند در جلسات، کلاس های آموزشی و سایر رویدادهای مجازی شرکت کنند.
 • امکان پخش تصویر HD
  یکی از امتیازات ویژه سامانه یاد وب که منجر به تمایز این سامانه با دیگر سرویس های ارائه دهنده خدمات صوت و تصویر میباشد ارائه پخش همزمان تصاویر با کیفیت HD می باشد؛ مهمترین موضوعی که در یاد وب برای ارائه تصاویر باکیفیت در نظر گرفته شده است به حداقل رساندن میزان حجم مصرفی اینترنت کاربران و پهنای باند اینترنت می باشد.
 • پایداری صدا و تصویر
  اولین و مهمترین اصل در برگزاری یک رویداد آنلاین موفق، برقراری یک ارتباط صوتی و تصویری پایدار و باکیفیت به صورت دو طرفه برای کاربران می باشد. بروز اختلال، قطعی یا افت کیفیت سرویس همواره از مشکلات رایج برای برگزاری رویدادها و کلاس های آموزشی آنلاین بوده و همیشه منجر به نارضایتی کاربران می شود. در این راستا در طراحی و تولید سامانه یاد وب این موضوع در اولویت بوده و کارشناسان یاد وب توانسته اند با بهره مندی از سرورهای قدرتمند داخلی این مشکل را حل کرده و با در نظرگرفتن شرایط اینترنت، ارتباطی با کیفیت و بدون قطعی را ارائه نمایند.
  سامانه یاد وب برای برقراری ارتباط صدا و تصویر باکیفیت شرایط اینترنت کاربران را به صورت هوشمند در نظر گرفته و با توجه به پهنای باند اینترنت کاربر، صدا و تصویری باکیفیت را ارائه می دهد همچنین این سامانه با حداقل پهنای باند در هر نقطه از کشور با حداقل زیرساخت فنی می تواند ارتباطی باکیفیت را برقرار نماید.
 • ارائه خدمات در قالب برند و نام شرکت مشتریان
  یکی از موضوعات مهم و اساسی در ارائه خدمات صوتی و تصویری امکان نیازسنجی کاربران و رفع نیازهای آنان می باشد. سامانه یاد وب به گونه ای طراحی شده که کاربران می توانند براساس نیازهای خود درخواست شخصی سازی این سامانه را نمایند. سامانه یاد وب به درخواست مشتریان می تواند بر روی دامنه اختصاصی آن ها، با قالب و برند مشتری پیاده سازی شود. امکان ایجاد اعضا، زمانبندی جلسات، ذخیره سازی، حضور و غیاب شرکت کنندگان، گزارش عملکرد و به طور کلی کنترل و نظارت بر روی روند جلسات برای مشتریان وجود دارد.
 • ارائه ترجمه همزمان برای ارتباطات با خارج از کشور (به زودی)
  ارائه ترجمه همزمان به صورت دو طرفه یکی از مهمترین وجه تمایزهای سامانه یاد وب به ویژه در ارتباطات بین المللی نسبت به محصولات مشابه در بازار است. یکی از معضلات ارتباطات بین المللی ترجمه همزمان به صورت صحیح و دوطرفه می باشد. سامانه یاد وب برای حل این مشکل در ارتباطات آنلاین بین المللی امکان ترجمه همزمان هوشمند به صورت زیرنویس و دوطرفه را در نظر گرفته است. کاربران می توانند به راحتی به هر نقطه از دنیا متصل شده و بدون نگرانی میزبان مهمانان خارجی خود باشند.
 • امکان پخش زنده در شبکه های اجتماعی
  سامانه یاد وب به منظور ارائه هر چه بهتر و پوشش تصویری همایش، کنفرانس، نمایشگاه و سایر رویدادهای آنلاین امکان پخش زنده آن بر روی سایت هایی همچون آپارات و یوتیوب را در نظر گرفته است. کاربران به راحتی می توانند هنگام برگزاری رویداد مجازی در سامانه یاد وب با چند کلیک بدون نیاز به نصب نرم افزار جامعه مخاطبان خود را در دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی نیز داشته باشند.
 • مشاهده وضعیت ارتباط شرکت کنندگان
  در سامانه یاد وب وضعیت لحظه ای شرکت کنندگان به تشریح از کیفیت تصویر، کیفیت ارتباط، میزان قطعی و از دست رفتن تصویر محاسبه و اعلام می گردد.
 • شرکت در رویداد آنلاین از طریق تماس تلفنی
  مهمترین دغدغه کاربران برای شرکت در جلسات، وبینارها و کلاس های آموزشی آنلاین موضوع اینترنت است. در اکثر سامانههای صوتی و تصویری موجود در بازار داخلی و خارجی اگر کاربری دسترسی به اینترنت نداشته باشد یا به دلیل برخی از مشکلات حداقل اینترنت را نیز نداشته باشد شرکت در آن رویداد آنلاین را از دست خواهد داد و به صورت زنده نمی تواند در کلاس آموزشی، جلسه اداری یا وبینار شرکت کند. سامانه یاد وب برای رفع این مشکل چاره تماس تلفنی را اندیشیده است بدین صورت که کاربر می تواند بدون اتصال به اینترنت و تنها با شماره گیری یک کد از طرف ادمین (مدیر) جلسه، از تلفن ثابت یا تلفن همراه در آن رویداد آنلاین شرکت کند.
 • اطلاع رسانی جلسات و رویدادهای مجازی
  امکان اطلاع رسانی و ارسال لینک جلسات و رویدادها به کاربران از طریق ایمیل، پیامک و شبکه های اجتماعی
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
  امکان ارائه سامانه بر روی سیستم عامل ها و پلتفرم های مختلف (انواع تلفن همراه، لپ تاپ و کامپیوتر)