مدرس شوید

در یاد وب چگونه دوره آموزشی برگزار کنیم؟

اساتید و موسسات آموزشی معتبر میتوانند در یاد وب آموزشگاه و کلاس درس خود را داشته باشند.

همکاری با یاد وب

تدریس را شروع کنید

اساتید و موسسات آموزشی می توانند با مطالعه شرایط و قوانین وب سایت آموزشی یاد وب و تکمیل فرم مربوطه درخواست خود را برای داشتن کلاس تدریس و آموزشگاه مجازی ارائه نموده و تدریس را شروع کنند.

درآمد کسب کنید

هر بار که دانش پذیر دوره آموزشی شما را خریداری می کند ، درآمد کسب کنید و از کیف پول خود در یاد وب برداشت نمایید.

به دانش پذیران آموزش دهید

با به اشتراک گذاشتن دانش خود ، به افراد در یادگیری مهارت های جدید و پیشرفت در زندگی شخصی و کاری کمک کنید.

به جمع ما بپیوند

به کمک کارشناسان یاد وب شما هم می توانید کلاس درس و آموزشگاه خود را ایجاد کرده و به جمع اساتید ما بپیوندید.

چگونه مدرس شویم

برای تدریس در یاد وب کافیست که شما مدرک آموزشی معتبر و مرتبط با گروه آموزشی مورد نظر خود را داشته باشید همچنین اگه موسسه آموزشی و یا دانشکده هستید با ارائه مجوز آموزشی می توانید آموزشگاه مجازی خود را در یاد وب بسازید.

شما در یاد وب حساب کاربری با نام خود یا موسسه آموزشی خود خواهید داشت و از طریق آن می توانید دوره های آموزشی خود را با دروس، تکالیف و آزمون های آن ثبت نموده و در اختیار دانش پذیران خود قرار دهید؛ دانش پذیران در دوره آموزشی شما ثبت نام نموده و پس از گذراندن دوره می توانند مدرک آموزشی معتبر پایان دوره را از یاد وب دریافت نمایند.

یاد وب به شما این امکان را می دهد در کنار کلاس های آموزشی حضوری، بر بستر وب کلاس آموزشی الکترونیکی خود را هم به صورت آنلاین(وبینار) و هم به صورت فایل های ویدیویی یا متنی در دسترس علاقه مندان قرار دهید تا دانش پذیران با ثبت این دوره های آموزشی دانش یا سرگرمی جدیدی را آموزش ببینند.

اساتید و موسسات آموزشی با ثبت نام در قسمت همکاری آموزشی در یاد وب متعهد هستند تا دوره های آموزشی خود را با تمام جزییات مانند مشخصات مدرس، سرفصل های دوره آموزشی، مدت زمان هر کلاس درس، سطح دوره آموزشی، زمان شروع و پایان، فایل یا فیلم هایی که دانش پذیر پیش از شروع دوره باید در مورد آن ها آگاهی لازم را کسب کند، آزمون ها و جزییاتی از این قبیل را در اختیار مجموعه آموزشی یاد وب قرار دهند.

اساتید و موسسات آموزشی اگر چنانچه نیاز به ضبط دوره های آموزشی الکترونیکی توسط تیم یاد وب را دارند باید این موضوع را با کارشناسان یاد وب مطرح نموده یا در فرم همکاری با ما در قسمت توضیحات مطرح نمایند تا شرایط آن فراهم گردد لازم به ذکر است زمانبندی ضبط دوره های آموزشی با اساتید و آموزشگاه ها هماهنگ شده تا آن ها آمادگی لازم برای ارائه دروس را داشته باشند.

همچنین اگر اطلاعات دوره آموزشی ثبت شده در یاد وب نیاز به ارتقا و به روزرسانی داشته باشد به طور مثال سرفصلی به محتواها اضافه شده باشد یا نیاز به درج آزمون با سوالات جدید داشته باشید و یا مواردی از قبیل آن، می توانید به راحتی دوره آموزشی را ویرایش نموده و اطلاعات جدید را در آن دوره ثبت کنید تا دانش پذیران بتوانند اطلاعات و موارد به روز شده را در حساب کاربری خود داشته باشند.

ما برای کمک به شما اینجا هستیم

تیم پشتیبانی و کارشناسان یاد وب برای کمک به شما در جهت ایجاد دوره های آموزشی همیشه پاسخگوست. شما می توانید در ساعات اداری از طریق تلفن تماس با ما در ارتباط باشید همچنین پس از شروع همکاری یک رابط آموزشی به شما معرفی شده که در تمام ایام هفته و حتی در ساعات غیر اداری می توانید از کارشناس مربوطه راهنمایی لازم را بخواهید.

پشتیبانی یاد وب
لیست علاقه مندی ها 0