درباره یاد وب

یاد وب سامانه صوتی، تصویری و نوشتاری است که بر اساس آخرین فناوری های روز دنیا و به عنوان راهکار جامع ارتباطات تعریف شده است، زیرساختی که تا حد بسیار زیادی پاسخگوی نیازهای فعلی کاربران بوده و قابلیت شخصی سازی براساس درخواست کاربران را نیز دارد؛ در هسته مرکزی این سامانه، زیر سیستم های مختلفی وجود دارد که به صورت مجزا سرویس ارتباط بر پایه متن، صدا و تصویر را با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا در اختیار کاربران قرار می دهد و به صورت کاملا بومی در پاسخ به نیازهای موجود در کشور توسعه داده شده است.

یاد وب یکی از اولین سامانه های ارتباط جامع در ایران می باشد که از فناوری مسیردهی صدا و تصویر به جای پردازش صدا و تصویر استفاده می نماید. در این سامانه با بهره گیری از آخرین کدک های تصویری و مقیاس گذاری در توان سخت افزاری و کیفیت اینترنت مشترک، ارتباطی با کیفیت HD و پایدار به دور از هرگونه نوسان صدا و تصویر در اختیار کاربران قرار می گیرد. فناوری به کار گرفته شده در هسته مرکزی سامانه یاد وب باعث می شود تا تنها با داشتن پهنای باند 128 کیلوبیت و یک مرورگر به آسانی بتوان ارتباطی امن و پایدار را تجربه کرد.

در حال حاضر برای برقراری ارتباطات آنلاین محدودیت هایی همچون پهنای باند اینترنت، زیرساخت های فنی گران قیمت، گویش ها و زبان های دیگر و ... وجود دارد؛ چشمانداز یاد وب از میان برداشتن همه این محدودیت ها است.

یاد وب مسیری جدید برای مدیریت زمان در دنیای فناوری است.


Explore the new reality